Salsa Candela

Salsa Candela

Oktatási helyszínek: Budapest VI. ker.
Web: salsa-candela.hu
Tánctanárok: Molnár Endre, Molnár-Rizmajer Andrea, Marosi Szabolcs, Major Edina, V. Varga Tibor

Bemutatkozás:
Létezik egy tüzes és vérpezsdítő tánc...
Ha túl közel engeded magadhoz örökre rabul ejt, ha távol tartod…
egy csodálatos életérzéstől fosztod meg magad…
Mindez az életed részévé válhat velünk, csak engedd, hogy megismertessük veled a Salsa világát!A Salsa Candela Tánciskola megnyitása több éves tapasztalatgyűjtés és tanulás előzte meg, melynek köszönhetően nálunk mindent megtanulhatsz, amit a Salsa-ról tudni kell. Diákjaink a Salsa legújabb irányzatait és legmodernebb figuráit tanulhatják. Iskolánk nagy hangsúlyt fektet arra, hogy tanulóink az órákon a látványos figurák mellett a stílusos mozgást is elsajátítsák! Ennek érdekében többféle stílus órát találsz órarendünkben Pároknak, Hölgyeknek és Uraknak egyaránt!

Ha egy családias baráti hangulatra vágysz, akkor nálunk a helyed!
Gyere és nézz be hozzánk!
Sok szeretettel várunk!

A Tánciskola alapítói:
Molnár-Rizmajer Andrea és Molnár Endre